WijnSpijs Wandeling in Haarlem
Zondag 4 juli van 12:00 tot 17:00 uur
WijnSpijs Wandeling Haarlem
Op zondagmiddag 4 juli 2021 staat er iets bijzonders op de planning. De WijnSpijs Wandeling doet de prachtige hoofdstad van Noord-Holland aan. Kom flaneren langs de Spaarne en geniet van alle culinaire verrassingen die jij deze zondagmiddag krijgt voorgeschoteld. Waar mag jij je alvast op verheugen?
- Zes heerlijke gerechten
- Zes bijpassende wijnen
- Een fijne wandeling door Haarlem
In deze gastronomische hoofdstad van Nederland ga jij zes heerlijke wijn-spijs combinaties proeven. Tussendoor kun je genieten van een gezellige wandeling in deze prachtige stad vol pittoreske straatjes en pleintjes. Aanrader!
Deze WijnSpijs Wandeling is het allerleukste met z’n tweeën, drieën of nog meer! Dus app je vrienden, bel je familie of vraag je geliefde en kom met z’n allen genieten op deze fijne zondagmiddag!
Deze wandeling staat in de voorverkoop, nog niet alle restaurants zijn bekend. Houd de website of je app in de gaten voor de laatste update.
Andere data
WijnSpijs Wandeling Haarlem - 25/04/2021
Meer info