Bij de Heeren van Soetermeer draait het allemaal om het bieden van het allerbeste stukje vlees. Long & Slow en Hot & Fast is het credo. De Heeren gaan terug naar de basis met pure producten. Al het vlees is gegaard in grote smokers en echte houtskoolovens.
Het restaurant bevindt zich in het karakteristieke geboortehuis van topslager Piet van de Berg. Pulled pork, buikspek en Maas-, Rijn- en Ijsselvlees – het beste rundvlees van Nederland - wordt hier geserveerd. Tsja, het ‘vlees van Piet’ is in heel Zoetermeer en omstreken absoluut een begrip.
Dus kom binnenkort vooral langs en sla de Sunday Roast vooral niet over. Drink er een mooi glas wijn bij, terwijl je heerlijke met vrienden of familie geniet in deze stoere Zoetermeerse zaak.
Dit is misschien wel de lekkerste nieuwsbrief die je gaat tegenkomen.
Zullen we je op de hoogte houden?
Verouderde browser
U gebruikt een meer dan negen jaar oude versie van Internet Explorer!
Hierdoor kunnen delen van de website mogelijk niet goed functioneren.
Wij raden u aan zo snel mogelijk uw browser te updaten.