Gemiddelde prijs per menu
(gemiddelde à-la-carteprijs gebaseerd op 3 gangen,
exclusief drank)
€ 35,00
Geschreven over restaurant The Court

The Court Den Haag | Spirits of Justice in stad van Vrede & Recht
Bij deze Haagse hotspot word je niet veroordeeld voor het drinken van een klassieke cocktail. The Court Den Haag opende in de zomer van 2018 haar deuren.
thehaguehiphotspots.nl
Bij The Court vind je geen slobber-cocktails - indebuurt Den Haag
Inmiddels is hij dik een week open: de nieuwe chique cocktailbar The Court aan het Groenewegje vlakbij de Route Culinair in het centrum van Den Haag. Hier vind je geen mojito en cosmopolitan, maar originele nieuwe cocktails. Wij namen een kijkje (en een drankje).
indebuurt.nl
Cocktails nippen doe je vanaf nu bij The Court in Den Haag - Barts Boekje
Punt is wel dat je in steden als Amsterdam die goede hotelbars inmiddels in verschillende gradaties hebt. Maar in onze hofstad valt dat (vies) tegen. Toch waagt The Court een goede poging. Grappig feitje: The Court is alleen een bar, en geen hotel. Alleen dan dus wel met die intieme hotelsfeer, snapt u?
www.bartsboekje.com