Wijnreizen WijnSpijs

Vino, Valpolicella & Verona!

Proef, geniet en relax in Italië.

Kies zelf de datum
550 per persoon
Gelijk boeken
Culinaire reizen > Italië > Vino, Valpolicella & Verona!

de planning

Genieten in Verona

  • Dag 1
    Wijnreizen Welkom in Verona

    Welkom in Verona

    Bij aankomst op het vliegveld van Verona of Bergamo staat jullie huurauto klaar. Jullie verblijven de komende drie nachten in een luxe kamer in hotel Antica Corte Al Mulino. Geniet van alle comfort en luxe die deze accommodatie te bieden heeft terwijl jullie je onderdompelen in de Italiaanse sfeer.
  • Dag 2
    Wijnreizen Tijd voor Tortellini

    Tijd voor Tortellini

    Na het ontbijt rijden jullie naar het wijnhuis Masi voor een wijnproeverij van Valpolicella Classico, Amarone en Reciotto. Na de wijnproeverij rijden jullie door de prachtige Valpolicella-regio naar Vecchia Bottega sul Mincio voor een traditionele tortellini lunch. Tijdens de rit kunnen jullie altijd even stoppen en genieten van alle wijngaarden en natuur.
  • Dag 3
    Wijnreizen Degustazione

    Degustazione

    Aan het begin van de middag rijden jullie naar Fratelli Mazzi Vini voor een wijnproeverij met heerlijke hapjes. Daarna hebben jullie wat tijd voor jezelf om je op te frissen voordat jullie gaan genieten van een geweldig diner bij Antica Osteria Paverno of Trattoria Caprini. Hier proeven jullie de heerlijke streekgerechten en Valpolicella wijnen die Verona te bieden heeft.
  • Dag 4
    Wijnreizen Verken Verona

    Verken Verona

    Na het ontbijt hebben jullie nog wat vrije tijd voordat jullie weer uitchecken en de huurauto inleveren. Nog niet genoeg gezien van Verona, we kunnen jullie een verblijf in een hotel in het centrum van de stad aanbieden. Zo kunnen jullie nog wat meer van de stad verkennen voordat het weer tijd is om naar huis te gaan.

Jouw culinaire trip boeken

Kosten en betalen

De kosten van deze reis zijn vanaf €550,- per persoon. De reis is op aanvraag.

Deze reis kan geboekt worden in april tot en met oktober.

Niet inbegrepen zijn reserveringskosten (€25), toeristenbelasting, vlucht naar Verona of Bergamo en een reisverzekering.

Je betaalt in twee keer: eerst een aanbetaling van 50%. De overige 50% wordt 30 dagen voor vertrek in rekening gebracht.
Reserveren

Reserveer alvast je plek, voordat het vol zit!

Wijnreizen Trip

Wat kun je verwachten?

  • 3 overnachtingen in Antica Corte Al Mulino inclusief ontbijt
  • Diner in geweldig Veronees restaurant in de Valpolicella
  • Tortellini lunch in Valeggio sul Mincio
  • Bezoek wijnhuis Masi voor een wijnproeverij van de Valpolicella Classico, Amarone en de Reciotto. Inclusief hapjes
  • Een heerlijke wijnproeverij bij Fratelli Mazzi Vini met hapjes
  • 4 dagen een huurauto
  • Informatie over Verona en de Valpolicella

Algemene informatie

Wat moet je nog meer weten?

Ontdek de smaken van Verona en de Valpolicella-regio met dit 4-daagse arrangement!

Je verblijft in een luxe tweepersoonskamer in Antica Corte Al Mulino en geniet van dagelijkse ontbijtjes en geweldige Italiaanse sfeer.

Proef de enige echte Tortellini in Valeggio sul Mincio en ontdek de beste wijnen tijdens een wijnproeverij bij Masi en Fratelli Mazzi Vini. Met een huurauto tot de beschikking, kun je de prachtige omgeving van Verona verkennen.

Boek nu en beleef een onvergetelijk culinair avontuur!

Deze reis is op aanvraag en te boeken van april tot en met oktober.